Shporta

Shampo Restorex Care për flokë të thatë dhe të dëmtuar 1000 ml

Shampo Restorex Care për flokë të thatë dhe të dëmtuar 1000 ml
Risi
Shampo Restorex Care për flokë të thatë dhe të dëmtuar 1000 ml
4.50€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512628361-2043

Shampo Restorex Care 1000ml mbron dhe forcon flokët e shëndetshëm në rritje duke ushqyer fijet e flokëve që dëmtohen me kalimin e kohës për shkak të faktorëve mjedisorë si pluhuri, papastërtia dhe boja. Riparon flokët tuaj të dëmtuar dhe ndihmon në ushqimin e fijeve të flokëve. Ajo hidraton dhe zbut flokët tuaj.


SI DUHET TË PËRDORË PRODUKTIN?

Aplikojeni pasi të keni lagur flokët, bëni shkumë dhe më pas shpëlajeni. Përsëriteni nëse është e nevojshme. Është i përshtatshëm për përdorim të shpeshtë. Për një efekt rritjeje më të shëndetshme, përdorni atë me produktet e kujdesit të flokëve Restorex. NE RAST KONTAKTI ME SYTE, SHPLAJENI ME UJE TE MJAFTUESHËM.


MË SHUMË INFORMACION

Vitaminat dhe mineralet bimore në formulën e tij ushqejnë fijet e flokëve, duke mbrojtur dhe forcuar flokët që rriten në mënyrë të shëndetshme. Riparon flokët tuaj të dëmtuar dhe ndihmon në ushqimin e fijeve të flokëve. Hidraton dhe zbut flokët tuaj. Ju bën të dukeni më të fortë dhe më të shëndetshëm.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.