Shporta

Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hudhre 360ml

Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hudhre 360ml
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hudhre 360ml
Risi -14 %
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hudhre 360ml
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hudhre 360ml
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hudhre 360ml
3.00€
3.50€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512600022-199

Shampo me hudhër Bioblas - pa erë

Për të gjitha llojet e flokëve

Falë formulës së tij të veçantë me ekstrakt të vërtetë hudhre, si dhe ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve, Shampo me hudhër korrigjon ekuilibrin e vajit të flokëve, i ristrukturon ato dhe i jep shkëlqim. E pasur me squfur, vitamina dhe aminoacide, formula ofron kujdes të plotë duke riparuar flokët e dëmtuar dhe duke rritur rezistencën e tyre.


Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga Bioblas është testuar klinikisht për të qenë efektiv kundër rënies së flokëve dhe për të ushqyer flokët.


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë;

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.