Shporta

Bioblas Shampon Procyanidin Kundër Yndyrës 360ml

Bioblas Shampon Procyanidin Kundër Yndyrës 360ml
Risi
Bioblas Shampon Procyanidin Kundër Yndyrës 360ml
3.00€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8697432094039-207

Kundër rënies së flokëve

Per floket me yndyrë


Flokë të shëndetshëm nga rrënja në majë me efekt antioksidant. Bilanci i sebumit me vitaminë B3. PROCYANIDIN është një antioksidant i fortë që vjen nga farat e rrushit. Për shkak të kësaj vetie mbron flokët dhe skalpin e kokës, mbështet flokët e shëndetshëm dhe më të fortë. Formula speciale me Niacinamide ndihmon në balancimin e sebumit dhe parandalon yndyrën e tepërt.


Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga Bioblas është testuar klinikisht për të qenë efektiv kundër rënies së flokëve dhe për të ushqyer flokët.

PA PARABEN - PA PTALATE


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë;

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.