Shporta

Bioblas Shampon Kundër Zbokthit Zinc+Menthol 360ml

Bioblas Shampon Kundër Zbokthit Zinc+Menthol 360ml
Risi Nuk ka në gjendje
Bioblas Shampon Kundër Zbokthit Zinc+Menthol 360ml
3.00€
  • Disponueshmëria: Nuk ka në gjendje
  • Kodi: 8697432094008-209

Bioblas - Shampo kundër rënies së flokëve dhe kundër zbokthit

Flokët me zbokth

Formula që përmban zink dhe mentol, lufton në mënyrë efektive kundër zbokthit dhe pastron flokët nga zbokthi. Forcon shtresën mbrojtëse të lëkurës së kokës dhe mbron ekuilibrin e tij natyror. Mentoli ka një efekt qetësues në lëkurën e kokës. I jep freski.


Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga Bioblas është testuar klinikisht për të qenë efektiv kundër rënies së flokëve dhe për të ushqyer flokët.


PA PARABEN - PA PTALATE


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë;

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.