Shporta

Bioblas Shampon Kafeinë + Xhinseng 360ml

Bioblas Shampon Kafeinë + Xhinseng 360ml
Bioblas Shampon Kafeinë + Xhinseng 360ml
Risi Nuk ka në gjendje
Bioblas Shampon Kafeinë + Xhinseng 360ml
Bioblas Shampon Kafeinë + Xhinseng 360ml
Bioblas Shampon Kafeinë + Xhinseng 360ml
3.00€
  • Disponueshmëria: Nuk ka në gjendje
  • Kodi: 8680512628408-243

Kundër rënies së flokëve

Flokë të dobët dhe të pafuqishëm

SHAMPON KAFEINË+XHINSENG

I jep energji flokëve të dobët dhe të pafuqishëm nga rrënja në majë. Kafeina dhe Xhensen i japin energji flokëve të dobët, të pafuqishëm dhe me tendencë për të rënë. Rrit rezistencën natyrale dhe ndihmon për të rifituar pamjen e shëndetshme të flokëve tuaj të humbur në kohë. I shton flokut energji dhe fuqi nga rrënja në majë.


Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga Bioblas është testuar klinikisht për të qenë efektiv kundër rënies së flokëve dhe për të ushqyer flokët.

PARABEN - PTALATE - SLES - PA SULFATE


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë;

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.