Shporta

Bioblas Shampon Speed&Long 360ml

Bioblas Shampon Speed&Long 360ml
Risi
Bioblas Shampon Speed&Long 360ml
3.00€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512627692-2004

Për rritje të shpejtë


Rritja e flokëve është e lidhur me kiminë e trupit. Flokët e shëndetshëm kërkojnë rrënjë të shëndetshme. Formuluar posaçërisht me fitosterol dhe përbërës bimorë të nxjerrë nga gjethet e hudhrës për flokë me rritje të ngadaltë, ushqen rrënjët e flokëve dhe mbështet rritjen e shëndetshme të flokëve.


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë;

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.