Shporta

Bioblas Shampon Botanic Oils Vaj Dafine 360ml

Bioblas Shampon Botanic Oils Vaj Dafine 360ml
Risi -14 %
Bioblas Shampon Botanic Oils Vaj Dafine 360ml
3.00€
3.50€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512627210-197

Shampo me vaj dafine per flokë të yndyrshëm


Shampo për flokë të yndyrshëm Bioblas BotanicOils Daphne Oil përmban ekstrakt dafine, hithra, dredhkë, rozmarine, ekstrakt të bishtit të kalit dhe vaj ulliri. Formula e tij parandalon rënien e flokëve, rrit rezistencën e flokëve tuaj dhe i jep atyre shkëlqim, elasticitet dhe vitalitet.

Vaji i përmbajtur i dafinës parandalon prodhimin e tepërt të yndyrës në lëkurën e kokës dhe forcon flokët pa i rënduar ato.

I përshtatshëm për larjen e përditshme të flokëve.


Aplikimi

Aplikoni shampon në flokë për larje të përditshme me shampo dhe masazhojeni butësisht në lëkurën e kokës me majat e gishtave për rreth dy minuta, më pas shpëlajeni mirë. Nëse shampoja bie në kontakt me sytë, shpërlajini menjëherë ato tërësisht me ujë.


Përbërësit aktivë

Ekstrakti i dafinës, hithrës, dredhkës, rozmarinës, ekstraktit të bishtit të kalit dhe vajit të ullirit.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.