Shporta

Restorex Kondicioner Kollagjen&Biotin 250ml

Restorex Kondicioner Kollagjen&Biotin 250ml
Risi
Restorex Kondicioner Kollagjen&Biotin 250ml
4.00€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512630609-2030

Kondicioneri volumizues i flokëve depërton thellë në flokë me formulën e tij të veçantë që përmban kolagjen dhe biotinë. Nuk i rëndon flokët. Ndihmon në riparimin e flokëve nga rrënja në majë. Hidraton dhe zbut flokët.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Për të gjitha llojet e flokëve.

I testuar dermatologjikisht. Pa parabenë.


SI TË PËRDORNI

Aplikoni kondicionerin në flokë të larë;

Lëreni për një minutë;

Shpërlajeni tërësisht.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.