Shporta

Restorex Kondicioner i lëngshëm i flokëve Speed&Strong 200ml

Restorex Kondicioner i lëngshëm i flokëve Speed&Strong 200ml
Risi
Restorex Kondicioner i lëngshëm i flokëve Speed&Strong 200ml
3.50€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 1651321643513-184

I bën flokët më të lehtë për t'u krehur dhe u jep atyre një pamje me shkëlqim.


SI DUHET TË PËRDORË PRODUKTIN?

Shkundni mirë shishen përpara përdorimit. Thajini flokët me një peshqir pas larjes. Aplikoni kondicionerin e lëngshëm të flokëve RESTOREX në të gjithë flokët tuaj. Mos e shpërlani. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. REKOMANDOHET PËRDORIMI TË BASHKË ME SHAMPON PËR RRITJE TË SHËNDETSHME RESTOREX.


MË SHUMË INFORMACION

Vitaminat dhe mineralet bimore në formulë ushqejnë rrënjët e flokëve, duke mbrojtur dhe forcuar flokët e shëndetshëm dhe në rritje. Ka një efekt të menjëhershëm në fijet e flokëve, duke e bërë më të lehtë krehjen dhe duke i dhënë një pamje të përgjithshme të lëmuar dhe me shkëlqim. Hidraton flokët duke i lënë ato me një butësi të mëndafshtë.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.