Shporta

Restorex Kondicioner Speed & Long Hair Care 250ml

Restorex Kondicioner Speed & Long Hair Care 250ml
Risi Nuk ka në gjendje
Restorex Kondicioner Speed & Long Hair Care 250ml
3.50€
  • Disponueshmëria: Nuk ka në gjendje
  • Kodi: 6512316541651-2039

Riparon dhe zbut flokun duke rregulluar balancën e lagështisë së tyre.


SI DUHET TË PËRDORË PRODUKTIN?

Lani me shampo dhe më pas mbulojeni tërësisht flokët me maskë për trajtimin e flokëve Restorex. Lëreni për dy minuta përpara se ta shpërlani. Mund të përdoret 2 ose 3 herë në javë.


REKOMANDOHET PËRDORIMI TË BASHKË ME SHAMPON PËR RRITJE TË SHËNDETSHME RESTOREX.


MË SHUMË INFORMACION

Vitaminat dhe mineralet bimore në formulë ushqejnë rrënjët e flokëve, duke mbrojtur dhe forcuar flokët e shëndetshëm në rritje. Riparon flokët e dëmtuar dhe ndihmon në ushqyerjen e rrënjëve të flokëve. Hidraton dhe zbut flokët tuaj. Forcon flokët tuaj, duke i dhënë atyre një pamje më të shëndetshme.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.