Shporta

Restorex Shampon Kollagjen&Biotin 500ml

Restorex Shampon Kollagjen&Biotin 500ml
Risi -14 %
Restorex Shampon Kollagjen&Biotin 500ml
3.00€
3.50€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512630616-293

Shampo Volumizing Care depërton thellë në flokë me formulën e saj speciale të fortifikuar me kolagjen dhe biotinë. Ushqen dhe riparon fijet e flokëve për flokë të plotë dhe të shëndetshëm. I jep flokëve një volum perfekt. Për të gjitha llojet e flokëve.


Pa parabenë. I testuar dermatologjikisht.


Si të përdorni


Aplikoni në flokë të lagur;

Masazhoni në shkumë;

Shpërlajeni me ujë të bollshëm.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.