Shporta

Restorex Shampon Keratin&Argan 500ml

Restorex Shampon Keratin&Argan 500ml
Risi
Restorex Shampon Keratin&Argan 500ml
3.00€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512630920-292

Me formulën e tij të veçantë që përmban keratin dhe argan, riparon majat e flokëve të thyera nga faktorë të jashtëm.

Ushqen dhe forcon fijet e flokëve.

I bën flokët me shkëlqim, të lëmuar dhe të rregulluar.Si funksionon

Pasi të keni lagur flokët, aplikojeni, shkumëzojeni dhe shpëlajeni më pas.

Përsëriteni nëse është e nevojshme.

I përshtatshëm për përdorim të shpeshtë.

Përdorni me produktet e kujdesit të flokëve Restorex për një efekt rritjeje më të shëndetshme.


NË RAST KONTAKTI ME SYTË, DUHET TË TRAJTOHET ME UJË.


We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.