Shporta

Restorex Shampon për Flokë me Yndyrë 500ml

Restorex Shampon për Flokë me Yndyrë 500ml
Risi
Restorex Shampon për Flokë me Yndyrë 500ml
2.50€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8697432096460-230

Shampo për flokë të yndyrshëm me Fitosterol, Ekstrakt Ivy dhe Niacinamide.

Mbron, forcon dhe ushqen flokët.

Pastron dhe i jep volum flokut.

Niacinamidi ka një efekt balancues të sebumit në lëkurën e kokës.


Si të përdorni


Aplikoni në flokë të lagur;

Masazhoni në shkumë;

Shpërlajeni tërësisht.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.