Shporta

Restorex Shampon Dry & Damaged 500ml

Restorex Shampon Dry & Damaged 500ml
Risi Nuk ka në gjendje
Restorex Shampon Dry & Damaged 500ml
2.50€
  • Disponueshmëria: Nuk ka në gjendje
  • Kodi: 8697432096453-229

Shampo flokësh për rritje të shëndetshme të flokëve me Fitosterol dhe Ekstrakt Ivy.

Mbron, forcon dhe ushqen flokët.

I zbut flokët dhe i bën të duken më të fortë dhe më të shëndetshëm.

I përshtatshëm për flokë të thatë dhe të dëmtuar.

Nuk përmban paraben.


Si të përdorni


Aplikoni në flokë të lagur;

Masazhoni në shkumë;

Shpërlajeni tërësisht.We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.