Shporta

Locion Zbardhues i Trupit Bioxsine Pure&White 200ml

Locion Zbardhues i Trupit Bioxsine Pure&White 200ml
Locion Zbardhues i Trupit Bioxsine Pure&White 200ml
Risi -11 %
Locion Zbardhues i Trupit Bioxsine Pure&White 200ml
Locion Zbardhues i Trupit Bioxsine Pure&White 200ml
Locion Zbardhues i Trupit Bioxsine Pure&White 200ml
4.00€
4.50€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512625995-2022

Locion zbardhues i trupit Bioxsine Pure&White, parandalon njollat e errëta dhe ndihmon në hidratimin e lëkurës.


Kompleksi bimor i patentuar kundër njollave: Ndihmon për t'i dhënë lëkurës një ton uniform dhe parandalon pabarazinë në lëkurën e prirur ndaj njollave.


Alfa-Arbutin parandalon prodhimin e melaninës dhe ul formimin e njollave dhe hiperpigmentimit.


Resveratroli ndihmon në parandalimin e shfaqjes së hershme të rrudhave duke rinovuar lëkurën me vetitë e tij të fuqishme antioksiduese. Gjithashtu krijon një lëkurë më të shëndetshme pasi reduktohen rrudhat.


Acidi Askorbik ndriçon lëkurën, rregullon dukshëm tonin dhe parandalon shfaqjen e njollave.


Niacinamidi u vërtetua në studimet klinike se zvogëlon njollat e dukshme brenda katër javësh.


Vitamina B5 dhe Glicerina kujdesen, rigjallëron dhe mbron lëkurën duke siguruar lagështinë e nevojshme për një lëkurë më të lëmuar.


Uji termal, stimulon mekanizmat natyralë të hidratimit të lëkurës. Qetëson dhe hidraton shumë lëkurën.


Si të përdorni


Aplikojeni në lëkurën e pastruar me masazh.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.