Shporta

Shampo Termike Bioxsine Dermagen Ultra Sensitive 300ml

Shampo Termike Bioxsine Dermagen Ultra Sensitive 300ml
Shampo Termike Bioxsine Dermagen Ultra Sensitive 300ml
6.00€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512627487-2020

Shampo termike Bioxsine Dermagen Ultra Sensitive sjell një zgjidhje holistike për problemet e kokës. Uji termal që përmban silicë zbut lëkurën e ndjeshme të kokës dhe probiotikët mbështesin barrierën natyrale të lëkurës. Përbërësit aktivë të veçantë i bëjnë flokët të lehtë për t'u krehur. I jep flokëve një pamje dhe shkëlqim të shëndetshëm. Pastron flokët pa i yndyrosur. Ka një vlerë pH të përshtatshme për lëkurën e ndjeshme. Nuk përmban parabene, SLES/SLS, ftalate apo ngjyra.


Uji termal zbut skalpin e flokëve, ndihmon për t'i dhënë një pamje të shëndetshme.


Probiotikët përmirësojnë dhe riparojnë pamjen natyrale të lëkurës së kokës. Ndihmojnë në parandalimin e zbokthit të dukshëm.


Testet e efikasitetit kanë vërtetuar se shampoja termike Bioxsine Dermagen Ultra Sensitive,


Reduktimi i zbokthit u vu re nga 80% e pjesëmarrësve dhe një reduktim në formimin e ri të zbokthit u përjetua deri në 100%.

Zbokthi u reduktua mesatarisht me 64%.


Si të përdorni


Masazhoni butësisht një sasi të vogël të shampos Bioxsine Aqua Thermal Ultra Sensitive në flokët tuaj, duke e bërë shkumë. Shpërlajeni dhe përsërisni procedurën nëse është e nevojshme.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.