Shporta

Bioblas Kollagjen&Keratin Krem 250ml

Bioblas Kollagjen&Keratin Krem 250ml
Bioblas Kollagjen&Keratin Krem 250ml
3.50€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8697432094664-295

Bioblas krem me përmbajtje Kollagjen dhe Keratin


Kremi i kujdesit stilues Bioblas Collagen+Keratin i bën flokët të lehta për t'u formësuar dhe ruan formën e tyre gjatë gjithë ditës.

Parandalon elektrizimin e flokëve. Efektive kundër rënies së flokëve. I testuar dermatologjikisht.


Përdorimi

Kremin e përdorni pas terjes ose tharjes se flokëve. E vendosni në flokë dhe nuk e shpërlani. Mund të përdorni per styling të flokut.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.