Shporta

Bioblas Kollagjen&Keratin Kondicioner 250ml

Bioblas Kollagjen&Keratin Kondicioner 250ml
Bioblas Kollagjen&Keratin Kondicioner 250ml
3.50€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512630456-294

Për flokë të hollë

Kondicioner me Kollagjen dhe Keratin


Kondicioner flokësh Bioblas Collagen+Keratin efektiv kundër rënies së flokëve. Ofron krehje të lehtë të flokëve.

Nuk i rëndon flokët dhe i jep shkëlqim shtesë.Testuar dermatologjikisht


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë;

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.