Shporta

Bioblas Shampon Kollagjen&Keratin 360ml

Bioblas Shampon Kollagjen&Keratin 360ml
Bioblas Shampon Kollagjen&Keratin 360ml
Nuk ka në gjendje
Bioblas Shampon Kollagjen&Keratin 360ml
Bioblas Shampon Kollagjen&Keratin 360ml
Bioblas Shampon Kollagjen&Keratin 360ml
3.00€
  • Disponueshmëria: Nuk ka në gjendje
  • Kodi: 8680512628484-239-2026

Për flokë te hollë

Bioblas Shampon Kollagjen&Keratin


Trash flokët shumë të hollë dhe të çaluar. Ofron vëllim dhe plotësi shtesë. Kolagjeni dhe keratina janë dy substanca aktive shumë të veçanta për të trashë dhe ushqyer flokët shumë të hollë. Rritin rezistencën e flokëve dhe sigurojnë një pamje me shkëlqim me një flokë më të plotë dhe më të fortë gjatë gjithë ditës.

Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga Bioblas është testuar klinikisht për të qenë efektiv kundër rënies së flokëve dhe për të ushqyer flokët.

PARABEN - PTALATE - SLES - PA SULFATE


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë;

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.