Shporta

Shishe Ushqyese Kundër Derdhjes 250ml

Shishe Ushqyese Kundër Derdhjes 250ml
-40 %
Shishe Ushqyese Kundër Derdhjes 250ml
Oferta përfundon:
Ditë
Orë
Min
Sek
5.20€
8.65€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 12316132165-285

Shishe ushqyese me dizajn special dhe mbajtëse. Dizajni i valvulave speciale kundër derdhjeve.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.