Shporta

Qese për Ruajtjen e Qumështit të Nënës

Qese për Ruajtjen e Qumështit të Nënës
Qese për Ruajtjen e Qumështit të Nënës
-40 %
Qese për Ruajtjen e Qumështit të Nënës
Qese për Ruajtjen e Qumështit të Nënës
Qese për Ruajtjen e Qumështit të Nënës
4.70€
7.80€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 16541321651321-270

Ndihmon në ruajtjen e qumështit të nënës në një mënyrë higjienike dhe të qëndrueshme. 25 qese prej 200ml për kuti

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.