Shporta

Set me Brush dhe Krehër

Set me Brush dhe Krehër
-40 %
Set me Brush dhe Krehër
5.10€
8.55€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 513156132165-271

Masazhon kokën e ndjeshme të foshnjës dhe ndihmon në rigjallërimin e lëkurës. Të vogla dhe të lehta me maja të rrumbullakosura.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.