Shporta

Komistus

Komistus
Komistus
4.40€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8697431393225-286

Pastile për fyt anti-virale dhe anti-bakteriale me ekstrakt cistusi. 


Pastilja formon një shtresë mbrojtëse që shfaqet në mukozën e faringut dhe kjo barrierë siguron mbrojtje fizike (mekanike) kundër viruseve dhe baktereve, duke parandaluar që viruset dhe bakteret të hyjnë dhe të shumohen në qelizat e trupit tonë. Përbërësi aktiv i gomës arabike lehtëson kruajtjen e fytit dhe kollën e thatë.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.