Shporta

Restorex Shampon Kundër Zbokthit 500ml

Restorex Shampon Kundër Zbokthit 500ml
Restorex Shampon Kundër Zbokthit 500ml
2.50€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8697432096491-228

Shampo kundër zbokthit për rritje të shëndetshme të flokëve.

Shampo mbron, forcon dhe ushqen flokët.

Përmban fitosterol dhe ekstrakt dredhkë.

Parandalon formimin e zbokthit dhe ndihmon në eliminimin e zbokthit.

Nuk përmban paraben. Pa ftalate.


Si të përdorni


Aplikoni në flokë të lagur;

Masazhoni në shkumë;

Shpërlajeni tërësisht.We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.