Shporta

Restorex Shampon për Flokë Normal 500ml

Restorex Shampon për Flokë Normal 500ml
Restorex Shampon për Flokë Normal 500ml
2.50€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8697432096446-226

Shampo për rritje të shëndetshme të flokëve për flokë normalë.

Shampo mbron, forcon dhe ushqen flokët.

Përmban fitosterol dhe ekstrakt dredhkë.

I jep flokëve shkëlqim natyral dhe i jep shkëlqim shtesë.

Nuk përmban paraben.


Si të përdorni


Aplikoni në flokë të lagur;

Masazhoni në shkumë;

Shpërlajeni tërësisht.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.