Shporta

Bioblas Shampon Probiotic+Panthenol 360ml

Bioblas Shampon Probiotic+Panthenol 360ml
Bioblas Shampon Probiotic+Panthenol 360ml
Bioblas Shampon Probiotic+Panthenol 360ml
Bioblas Shampon Probiotic+Panthenol 360ml
Bioblas Shampon Probiotic+Panthenol 360ml
3.50€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512628477-242

Për flokë të thatë dhe të dëmtuar

Shampon Bioblas Probiotc+Panthenol


Probiotiku dhe Panthenoli forcojnë barrierën mbrojtëse të flokëve dhe skalpit, duke mbrojtur, hidratuar dhe riparuar florën e tyre natyrale. Ristrukturon flokët. Nuk përmban PARABEN, PHALATE, SLES dhe SULFATE.


Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës.

Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga Bioblas është testuar klinikisht për të qenë efektiv kundër rënies së flokëve dhe ushqen flokët.


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë; 

Tags: shampoo
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.