Shporta

Xhel për Larjen e Fytyrës Bioxsine Acnium Sebum 500ml

Xhel për Larjen e Fytyrës Bioxsine Acnium Sebum 500ml
Risi
Xhel për Larjen e Fytyrës Bioxsine Acnium Sebum 500ml
8.00€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512629931-2031

Xhel korrigjues për pastrimin e lëkurës së yndyrshme dhe të kombinuar.

Xhel për larjen e fytyrës Bioxsine Acnium Sebum, xhel korrigjues për pastrimin e lëkurës së yndyrshme dhe të prirur.


Kompleksi bimor i patentuar Acnium (vaj i pemës së çajit, kurkumin, ekstrakt Brassica, ekstrakt i eyewort), ekstrakti botanik kundër vrazhdësisë së lëkurës është testuar klinikisht dhe formula ka efektin e bllokimit të faktorëve që kontribuojnë në papërsosmëritë e lëkurës.


Niacinamide, rregullon ekuilibrin e sebumit të lëkurës. Redukton pamjen e yndyrshme, duke lënë një fund mat.


Uji termal dhe Panthenoli, stimulojnë mekanizmat natyralë të hidratimit të lëkurës. Qetëson dhe hidraton shumë lëkurën.


Si të përdorni


Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe trajtojeni në shkumë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje. Shpërlajeni tërësisht me ujë.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.