Shporta

Restorex Repairing Oil Care për rritje të shëndetshme të flokëve 100ml

Restorex Repairing Oil Care për rritje të shëndetshme të flokëve 100ml
Risi
Restorex Repairing Oil Care për rritje të shëndetshme të flokëve 100ml
4.00€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512607663-2037

Siguron mbrojtje kundër dëmtimeve që mund të shkaktohen nga proceset e nxehtësisë. Hidraton dhe zbut flokët duke i dhënë një pamje më të fortë dhe më të shëndetshme.


SI DUHET TË PËRDORË PRODUKTIN?

Shtrydhni 1-2 pika vaj për kujdesin e flokëve Restorex në pëllëmbën tuaj dhe aplikojeni në të gjithë flokët e lagur. Mund të aplikohet edhe në flokë të thatë për të dhënë më shumë shkëlqim. Shpërlarja nuk është e nevojshme.


MË SHUMË INFORMACION

Vitaminat dhe mineralet bimore në formulë ushqejnë rrënjët e flokëve, duke mbrojtur dhe forcuar flokët e shëndetshëm dhe në rritje. Riparon flokët e dëmtuar dhe ndihmon në ushqyerjen e rrënjëve të flokëve. Siguron mbrojtje kundër dëmtimeve që mund të shkaktohen nga proceset e nxehtësisë. Hidraton dhe zbut flokët duke i dhënë një pamje më të fortë dhe më të shëndetshme.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.