Shporta

Bioblas Vajra Botanike Vaj Argan Kondicioner i Lengshëm 200ml

Bioblas Vajra Botanike Vaj Argan Kondicioner i Lengshëm 200ml
Risi Nuk ka në gjendje
Bioblas Vajra Botanike Vaj Argan Kondicioner i Lengshëm 200ml
3.50€
  • Disponueshmëria: Nuk ka në gjendje
  • Kodi: 8680512627432-236

Bioblas Botanic Oils - Kondicioner i lëngshëm me vaj Argani

Për të gjitha llojet e flokëve

Ofron butësi dhe lehtësi në krehje duke aplikuar një kujdes intensiv për flokët. Ushqen dhe riparon flokët drejt një floku më të fortë dhe të shëndetshëm. I jep flokëve një butësi të mëndafshtë dhe shkëlqim intensiv. Parandalon rënien e flokëve.


Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga Bioblas është testuar klinikisht për të qenë efektiv kundër rënies së flokëve dhe për të ushqyer flokët.


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë;

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.