Shporta

Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Argan 360ml

Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Argan 360ml
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Argan 360ml
Risi
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Argan 360ml
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Argan 360ml
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Argan 360ml
3.00€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512627371-2012

Për të gjitha llojet e flokëve

Shampo me VAJ ARGAN

Shampo me vaj argani Bioblas ushqen flokët me përmbajtje 100% të vajit argan. Rikthen shkëlqimin dhe butësinë e flokëve tuaj.


Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga Bioblas është testuar klinikisht për të qenë efektiv kundër rënies së flokëve dhe për të ushqyer flokët.


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë;

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.