Shporta

Bioblas Botanic Oils Argan Oil Care 100ml

Bioblas Botanic Oils Argan Oil Care 100ml
Risi Nuk ka në gjendje
Bioblas Botanic Oils Argan Oil Care 100ml
3.50€
  • Disponueshmëria: Nuk ka në gjendje
  • Kodi: 8680512627210-200

Për të gjitha llojet e flokëve


Vaji i Kujdesit të Arganit riparon flokët tuaj nga rrënja në majë dhe parandalon rënien e flokëve, hidraton, ushqen dhe zbut flokët.


Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga Bioblas është testuar klinikisht për të qenë efektiv kundër rënies së flokëve dhe për të ushqyer flokët.


APLIKIMI

Aplikoni vajin e kujdesit Bioblas Organic Argan në mes dhe majën e flokëve tuaj duke shtrydhur disa pika në pëllëmbën tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm, të fortë dhe të pashuar; Rekomandohet përdorimi me një shampo të përshtatshme për llojin tuaj të flokëve midis shampove Bioblas.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.