Shporta

Bioblas Kollagjen&Keratin Sprej 200ml

Bioblas Kollagjen&Keratin Sprej 200ml
Bioblas Kollagjen&Keratin Sprej 200ml
3.50€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512630463-2029

Kondicioneri lëngshëm i flokëve Bioblas Collagen+Keratin volumizon dhe riparon flokët e hollë dhe voluminoz. Ofron krehje të lehtë të flokëve.

Zbut flokët dhe parandalon elektrizimin e tyre. Efektive kundër rënies së flokëve. I testuar dermatologjikisht.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.