Shporta

Shampo Termike Kundër Zbokthit Bioxsine Dermagen 300ml

Shampo Termike Kundër Zbokthit Bioxsine Dermagen 300ml
Shampo Termike Kundër Zbokthit Bioxsine Dermagen 300ml
6.00€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512627487-2021

Shampo kundër zbokthit Bioxsine Dermagen sjell një zgjidhje holistike për problemet e kokës. Formula kundër zbokthit që përmban zink pyrithione, vitaminë B6, ujë termal (me përmbajtje të lartë squfuri) lufton kundër zbokthit. Përmban argininë, një nga aminoacidet më të përhapur në flokë. I jep flokëve shkëlqim dhe vitalitet. Ndihmon për të mbajtur lëkurën e kokës të hidratuar. Nuk përmban parabene, SLES/SLS, ftalate apo ngjyra.


Uji termal zbut skalpin e flokëve, ndihmon për t'i dhënë një pamje të shëndetshme.


Probiotikët përmirësojnë dhe riparojnë pamjen natyrale të lëkurës së kokës. Ndihmojnë në parandalimin e zbokthit të dukshëm.


Zink Pyrithione aktiv kundër zbokthit të fortë.


Testet e efikasitetit kanë vërtetuar se Shampo termike kundër zbokthit Bioxsine Dermagen,


Reduktimi i zbokthit u vu re nga 80% e pjesëmarrësve dhe një reduktim në formimin e ri të zbokthit u përjetua deri në 100%.

Zbokthi u reduktua mesatarisht me 64%.


Si të përdorni


Masazhoni butësisht sasi të mjaftueshme të shampos Bioxsine Aqua Thermal kundër zbokthit në flokë të lagur dhe lëreni për një minutë. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.


Përsëriteni nëse është e nevojshme.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.