Shporta

Bioblas Shampon Procyanidin Dry&Damaged 360ml

Bioblas Shampon Procyanidin Dry&Damaged 360ml
Risi
Bioblas Shampon Procyanidin Dry&Damaged 360ml
3.00€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512627715-206

SHAMPON BIOBLAS PROCYANIDIN Dry&Damaged

Për flokë te thatë dhe të dëmtuar


Shampo ushqyese dhe restauruese kundër rënies së flokëve.

Forcon flokët tuaj dhe i mban të shëndetshëm nga rrënja në majë.

Ideale për flokë të thatë dhe të dëmtuar.

Përmban serum bimor.

Nuk përmban paraben.


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë;

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.