Shporta

Bioblas Men Shampoo Menthol+Complex B19 360ml

Bioblas Men Shampoo Menthol+Complex B19 360ml
Bioblas Men Shampoo Menthol+Complex B19 360ml
Risi Nuk ka në gjendje
Bioblas Men Shampoo Menthol+Complex B19 360ml
Bioblas Men Shampoo Menthol+Complex B19 360ml
Bioblas Men Shampoo Menthol+Complex B19 360ml
3.50€
  • Disponueshmëria: Nuk ka në gjendje
  • Kodi: 8680512630744-297

Bioblas Thermal Expert – Shampo kundër zbokthit dhe rënies së flokëve

Mentol dhe Kompleksi B19

Rekomandohet nga dermatologu* Shampo Bioblas kundër zbokthit dhe rënies së flokëve;


Shampo e formuluar posaçërisht për meshkuj, që përmban një përzierje unike të ujit termal dhe mentolit që punon së bashku për të parandaluar përsëritjen e zbokthit me 100%. E fortifikuar me Kompleks Bimor të Patentuar B19 që parandalon rënien e flokëve. I mbushur me ujë termal dhe mentol për të eliminuar në mënyrë efektive zbokthin nga skalpi juaj. Parandalon zbokthin deri në 96** orë.


*Kërkim i pavarur Akademetre maj 2022 - qershor 2022.

**3. Pas përdorimit. Raporti i kërkimit të Akademetrit 2022.


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.