Shporta

Bioblas Shampon për Meshkuj Menthol+Apple Vinegar 360ml

Bioblas Shampon për Meshkuj Menthol+Apple Vinegar 360ml
Bioblas Shampon për Meshkuj Menthol+Apple Vinegar 360ml
Risi
Bioblas Shampon për Meshkuj Menthol+Apple Vinegar 360ml
Bioblas Shampon për Meshkuj Menthol+Apple Vinegar 360ml
Bioblas Shampon për Meshkuj Menthol+Apple Vinegar 360ml
3.50€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512630715-296

Bioblas Thermal Expert - Shampo kundër zbokthit

Mentol dhe uthull molle

Rekomandohet nga dermatologu* Shampo kundër zbokthit Bioblas;


Projektuar posaçërisht për meshkujt, me një formulë të fuqishme që kombinon ujin termal dhe mentolin për të parandaluar në mënyrë efektive përsëritjen e zbokthit me 100%. Forcon barrierën mbrojtëse të kokës. I pasuruar me mentol dhe uthull molle për të ndihmuar në parandalimin e formimit të zbokthit të ri. Shton shkëlqim dhe vitalitet në flokët tuaj duke ruajtur ekuilibrin e tyre natyral të lagështisë. Parandalon zbokthin deri në 96** orë.


*Kërkim i pavarur Akademetre maj 2022 - qershor 2022.

**3. Pas përdorimit. Raporti i kërkimit të Akademetrit 2022.


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë;

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.