Shporta

Bioblas Shampon Pythokeratin 1000ml

Bioblas Shampon Pythokeratin 1000ml
Risi
Bioblas Shampon Pythokeratin 1000ml
5.00€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512601326-2034

Bioblas - Shampo Phytokeratin

Flokë të thatë dhe të dëmtuar

Shampo e zhvilluar për specialistët e flokëve; Keratina bimore që përmban ngarkon keratinën bimore nga rrënja në majë dhe ushqen thellë flokët. Fitokeratina, parandalon efektet negative të proceseve kimike dhe fizike të aplikuara në sallon, ndihmon në riparimin e majave të çara; riparon dhe trash fijet e flokëve. Siguron që flokët të jenë të fortë dhe të shëndetshëm. Me përmbajtjen e tij shtesë të serumit bimor, ushqen gjëndrat e flokëve dhe parandalon rënien e flokëve.


Është testuar dermatologjikisht se siguron krehje të lehtë dhe stilim të lehtë të flokëve.


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë;

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.