Shporta

Bioblas Shampon me Hudhër të Zezë 1000ml

Bioblas Shampon me Hudhër të Zezë 1000ml
Risi Nuk ka në gjendje
Bioblas Shampon me Hudhër të Zezë 1000ml
5.00€
  • Disponueshmëria: Nuk ka në gjendje
  • Kodi: 8680512628163-2035

Bioblas - Shampo me hudhër të zezë

Të gjitha llojet e flokëve

Shampo me hudhër të zezë Bioblas është efektive kundër rënies së flokëve falë formulës së saj të veçantë të zhvilluar me ekstrakt të hudhrës së zezë, si dhe rregullon ekuilibrin e vajit të flokëve, ristrukturon flokët, i jep shkëlqim flokëve. Me përmbajtjen e pasur të squfurit, vitaminave dhe aminoacideve, rrit qëndrueshmërinë e flokëve, riparon flokët e dëmtuar dhe ofron kujdes të plotë.


Është testuar dermatologjikisht se siguron krehje të lehtë dhe stilim të lehtë të flokëve.


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë;

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.