Shporta

Bioblas Forte Shampon 360 ml

Bioblas Forte Shampon 360 ml
Bioblas Forte Shampon 360 ml
Risi
Bioblas Forte Shampon 360 ml
Bioblas Forte Shampon 360 ml
Bioblas Forte Shampon 360 ml
3.50€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512628637-266

Kundër rënies intensive të flokëve

Për të gjitha llojet e flokëve

SHAMPON FORTE

Shampo Bioblas Forte ushqen flokët dhe lëkurën e kokës falë përmbajtjes së saj dhe i bën flokët më të shkëlqyeshëm, të fortë dhe të shëndetshëm. Është efektiv kundër rënies intensive të flokëve me përmbajtjen e tij 74% bimore. Shampo Bıoblas Forte ushqen folikulat e flokëve dhe ndihmon në rritjen dhe forcimin e flokëve.

Është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë;

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.