Shporta

Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hithre 360ml

Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hithre 360ml
Risi
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hithre 360ml
3.00€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512627227-238

Për flokë të hollë dhe të dobët

Shampo me vaj hithre

Shampo Bioblas BotanicOils me përmbajtje vaj hithre trash flokët, duke i dhënë volum dhe plotësi gjatë gjithë ditës.


Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga Bioblas është testuar klinikisht për të qenë efektiv kundër rënies së flokëve dhe për të ushqyer flokët.


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë;

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.