Shporta

Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Ulliri 360ml

Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Ulliri 360ml
Risi
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Ulliri 360ml
3.00€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8680512626060-237

Për flokë të thatë dhe të dëmtuar

Shampo me vaj ulliri

Vaji i ullirit + bisht kali janë një burim i pasur antioksidantësh dhe riparojnë flokët nga rrënja deri te majat, duke rritur rezistencën dhe forcën e tyre.


Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga Bioblas është testuar klinikisht për të qenë efektiv kundër rënies së flokëve dhe për të ushqyer flokët.


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë;

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.