Shporta

Bioblas Shampon Procyanidin Anti Stress 360ml

Bioblas Shampon Procyanidin Anti Stress 360ml
Risi
Bioblas Shampon Procyanidin Anti Stress 360ml
3.00€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8697432096187-208

Shampo kundër rënies së flokëve kundër stresit përmban kompleksin bimor B19 BIOBLAS të zhvilluar. Është një zgjidhje me tre faza kundër problemeve të rënies së flokëve. Produkti:


Ushqen: Aktivë të pasur botanikë parandalojnë rënien e flokëve;

Mbron: Mbron barrierën natyrale të lëkurës së kokës;

Rinovon: Vitaminat dhe mineralet ristrukturojnë flokët.

Procyanidin është një antioksidant i fortë që vjen nga farat e rrushit. Për shkak të kësaj vetie mbron flokët dhe lëkurën e kokës, mbështet flokët e shëndetshëm dhe më të fortë. Biotina ushqen dhe forcon folikulat e flokëve të cilat janë dobësuar për shkak të stresit. Parandalon rënien e flokëve.


Produkti është pa parabene dhe pa ftalate.


I testuar dermatologjikisht.


Si të përdorni


Aplikojeni në flokë dhe skalp gjatë larjes;

Masazhoni derisa të shfaqet shkuma;

Shpëlajeni tërësisht;

Përsëriteni nëse është e nevojshme.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.