Shporta

Bioblas Vajra Botanike Vaj Argan Kondicioner 200ml

Bioblas Vajra Botanike Vaj Argan Kondicioner 200ml
Risi -6 %
Bioblas Vajra Botanike Vaj Argan Kondicioner 200ml
3.30€
3.50€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: 8697432094268-235

Për të gjitha llojet e flokëve

Kondicioner me vaj ARGAN

Kondicioneri i vajit të arganit Bioblas ofron kujdes intensiv për flokët tuaj dhe lehtësi në krehje.


Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga Bioblas është testuar klinikisht për të qenë efektiv kundër rënies së flokëve dhe për të ushqyer flokët.


APLIKIMI

Aplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht nga rrënja, duke shkumëzuar deri në majë. Përsëriteni sipas nevojës së flokëve tuaj.


SHËNIM: Përdorimi i vazhdueshëm dhe i rregullt rekomandohet për flokë të shëndetshëm dhe të fortë;

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.