Shporta

Bioxsine

Shampo klasike Bioxcin për flokë të yndyrshëm 300ml Shampo klasike Bioxcin për flokë të yndyrshëm 300ml
Risi
Brand: Bioxsine Kodi: 8697432090260-2040
NEVOJA: Shëndeti i flokëveTIPI I PRODUKTIT: Për flokë me yndyrëLLOJI I PRODUKTIT: ShampoShampo Bioxcin Classic është një shampo bimore me formulë të forcuar për ata që kanë probleme me rënien e flokëve ose duan të mbrojnë flokët e tyre.Ekstrakti bimor i Biocomplex B11 parandalon rënien e flokëve dhe..
7.00€
Serum Hidratues Intensiv Bioxcin Acid Hialuronik 3% Serum Hidratues Intensiv Bioxcin Acid Hialuronik 3%
Risi
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512632559-2042
NEVOJAT: Hidratim intensiv, përplotësimTIPI I PRODUKTIT: Të gjitha llojet e lëkurësLLOJI I PRODUKTIT: SerumSerumi hidratues dhe plotësues intensiv Bioxcin ndihmon në hidratimin e lëkurës dhe zvogëlimin e shfaqjes së shenjave të plakjes me 3% acid hialuronik në përmbajtjen e tij.Produkti sh..
8.50€
Serum Rigjallërues Bioxcin Ester Vitaminë C 15% Serum Rigjallërues Bioxcin Ester Vitaminë C 15%
Risi
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512632818-2041
NEVOJAT: Hidratim, ÇngjyrimTIPI I PRODUKTIT: Të gjitha llojet e lëkurësLLOJI I PRODUKTIT: SerumSerumi rigjallërues me vitaminë C Bioxcin Ester ofron efekt antioksidues, përmirëson tonin e lëkurës dhe siguron një pamje të ndritshme dhe rrezatuese që nga përdorimi i parë. Produkti shkon përtej kujdesi..
8.50€
Xhel për Larjen e Fytyrës Bioxsine Pure&White 200ml
Risi 2-3 Ditë
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512626022-2038
BIOXSINE PURE & WHITE Face Wash me xhelin e tij pa sapun ndihmon në heqjen e make-up-it dhe papastërtive. Me një formulim të përshtatshëm për zonën e ndjeshme të fytyrës, siguron lëkurë rrezatuese dhe të pastër në mënyrë të sigurt.Xhel për larjen e fytyrës Bioxsine Pure&White, parandalon njo..
4.90€
Xhel Larës për Higjienën Intime Bioxsine 200ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512628507-2033
Xhel piling i butë eksfolues me granula të imta, që ndihmon në rregullimin e tonit të lëkurës dhe i jep shkëlqim lëkurës së prirur ndaj njollave.Xhel Larës për Higjienën Intime Bioxsine me përbërësit e tij natyralë dhe ECOCERT në formulë, siguron higjienë dhe ndihmon në mbrojtjen e florës natyrore...
4.70€
Bioxsine Acnium Sebum Rregullues Hidratues Krem 50ml
Risi
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512628743-2032
Krem korrigjues për lëkurë të yndyrshme dhe të kombinuar.Kremi hidratues rregullues Bioxsine Acnium Sebum është një krem efektiv kujdesi për lëkurën e yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve. Hidraton lëkurën. Ndihmon në parandalimin e formimit të vrazhdësisë së lëkurës.Kompleksi bimor i patentuar Acniu..
7.50€
Xhel për Larjen e Fytyrës Bioxsine Acnium Sebum 500ml
Risi
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512629931-2031
Xhel korrigjues për pastrimin e lëkurës së yndyrshme dhe të kombinuar.Xhel për larjen e fytyrës Bioxsine Acnium Sebum, xhel korrigjues për pastrimin e lëkurës së yndyrshme dhe të prirur.Kompleksi bimor i patentuar Acnium (vaj i pemës së çajit, kurkumin, ekstrakt Brassica, ekstrakt i eyewort), ekstra..
8.00€
Locion Zbardhues i Trupit Bioxsine Pure&White 200ml Locion Zbardhues i Trupit Bioxsine Pure&White 200ml
Risi -11 %
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512625995-2022
Locion zbardhues i trupit Bioxsine Pure&White, parandalon njollat e errëta dhe ndihmon në hidratimin e lëkurës.Kompleksi bimor i patentuar kundër njollave: Ndihmon për t'i dhënë lëkurës një ton uniform dhe parandalon pabarazinë në lëkurën e prirur ndaj njollave.Alfa-Arbutin parandalon prodhimin ..
4.00€ 4.50€
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512627487-2021
Shampo kundër zbokthit Bioxsine Dermagen sjell një zgjidhje holistike për problemet e kokës. Formula kundër zbokthit që përmban zink pyrithione, vitaminë B6, ujë termal (me përmbajtje të lartë squfuri) lufton kundër zbokthit. Përmban argininë, një nga aminoacidet më të përhapur në flokë. I jep flokë..
6.00€
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512627487-2020
Shampo termike Bioxsine Dermagen Ultra Sensitive sjell një zgjidhje holistike për problemet e kokës. Uji termal që përmban silicë zbut lëkurën e ndjeshme të kokës dhe probiotikët mbështesin barrierën natyrale të lëkurës. Përbërësit aktivë të veçantë i bëjnë flokët të lehtë për t'u krehur. I jep flok..
6.00€
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512627500-2019
Shampo kundër zbokthit Intensive Bioxsine Dermagen sjell një zgjidhje holistike për problemet e kokës. Formula kundër zbokthit që përmban zink pirition, acid alfa hidroksi, acid salicilik dhe ujë termal (me përmbajtje të lartë squfuri) lufton kundër zbokthit kokëfortë dhe të vazhdueshëm. Ndihmon në ..
6.00€
Bioxsine Dermagen Forte Sprej Serum 3x50ml
Nuk ka në gjendje
Brand: Bioxsine Kodi: 65132316516-159
Serumi Bioxsine Forte bazohet në formulën aktive bimore BioComplex B11 nga fito-ekstrakte të kombinuara posaçërisht për të reduktuar në mënyrë efektive humbjen e flokëve dhe për të nxitur rritjen e flokëve për flokë më të trashë dhe më të fortë. Nuk përmban paraben, ftalate apo ngjyra.Aktivët që jan..
20.00€
Prej 1 deri 12 nga 17 (2 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.