Shporta

Restorex

Shampo Restorex Care për flokë të thatë dhe të dëmtuar 1000 ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512628361-2043
Shampo Restorex Care 1000ml mbron dhe forcon flokët e shëndetshëm në rritje duke ushqyer fijet e flokëve që dëmtohen me kalimin e kohës për shkak të faktorëve mjedisorë si pluhuri, papastërtia dhe boja. Riparon flokët tuaj të dëmtuar dhe ndihmon në ushqimin e fijeve të flokëve. Ajo hidraton dhe zbut..
4.50€
Restorex Kondicioner i Lëngshëm Kollagjen&Biotin 200ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512630630-291
Kondicioneri i lëngshëm volumizues i flokëve ndihmon në ushqimin e flokëve me formulën e tij të veçantë që përmban kolagjen dhe biotinë. Ofron krehje të lehtë. Mbron flokët dhe i jep volum perfekt. I bën flokët të duken të plotë dhe të shëndetshëm, duke i dhënë një butësi të mëndafshtë.Për të gjitha..
3.50€
Restorex Kondicioner Kollagjen&Biotin 250ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512630609-2030
Kondicioneri volumizues i flokëve depërton thellë në flokë me formulën e tij të veçantë që përmban kolagjen dhe biotinë. Nuk i rëndon flokët. Ndihmon në riparimin e flokëve nga rrënja në majë. Hidraton dhe zbut flokët.I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Për të gjitha llojet e flokëve.I testua..
4.00€
Restorex Kondicioner i lëngshëm i flokëve Speed&Strong 200ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 1651321643513-184
I bën flokët më të lehtë për t'u krehur dhe u jep atyre një pamje me shkëlqim.SI DUHET TË PËRDORË PRODUKTIN?Shkundni mirë shishen përpara përdorimit. Thajini flokët me një peshqir pas larjes. Aplikoni kondicionerin e lëngshëm të flokëve RESTOREX në të gjithë flokët tuaj. Mos e shpërlani. I përshtats..
3.50€
Restorex Kondicioner Speed & Long Hair Care 250ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Restorex Kodi: 6512316541651-2039
Riparon dhe zbut flokun duke rregulluar balancën e lagështisë së tyre.SI DUHET TË PËRDORË PRODUKTIN?Lani me shampo dhe më pas mbulojeni tërësisht flokët me maskë për trajtimin e flokëve Restorex. Lëreni për dy minuta përpara se ta shpërlani. Mund të përdoret 2 ose 3 herë në javë.REKOMANDOHET PËRDORI..
3.50€
Restorex Repairing Oil Care për rritje të shëndetshme të flokëve 100ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512607663-2037
Siguron mbrojtje kundër dëmtimeve që mund të shkaktohen nga proceset e nxehtësisë. Hidraton dhe zbut flokët duke i dhënë një pamje më të fortë dhe më të shëndetshme.SI DUHET TË PËRDORË PRODUKTIN?Shtrydhni 1-2 pika vaj për kujdesin e flokëve Restorex në pëllëmbën tuaj dhe aplikojeni në të gjithë flok..
4.00€
Restorex Shampon Kollagjen&Biotin 500ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512630616-293
Shampo Volumizing Care depërton thellë në flokë me formulën e saj speciale të fortifikuar me kolagjen dhe biotinë. Ushqen dhe riparon fijet e flokëve për flokë të plotë dhe të shëndetshëm. I jep flokëve një volum perfekt. Për të gjitha llojet e flokëve.Pa parabenë. I testuar dermatologjikisht.Si të ..
3.00€
Restorex Shampon 7 Nourishing Oils 500ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512630937-301
Shampo Nourishing Care ushqen flokët nga rrënja në majë, pa i rënduar. Me 7 vajra ushqyes në të, jep shkëlqim me vajin e arganit, trëndafilit, arrës, ullirit, kajsisë, bajames dhe farës së zezë. I jep një butësi të mëndafshtë. Për flokë normalë, të thatë dhe të dëmtuar.Pa parabenë. I testuar dermato..
3.00€
Restorex Shampon Keratin&Argan 500ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512630920-292
Me formulën e tij të veçantë që përmban keratin dhe argan, riparon majat e flokëve të thyera nga faktorë të jashtëm.Ushqen dhe forcon fijet e flokëve.I bën flokët me shkëlqim, të lëmuar dhe të rregulluar.Si funksiononPasi të keni lagur flokët, aplikojeni, shkumëzojeni dhe shpëlajeni më pas.Përsërite..
3.00€
Restorex Shampon Ekstra Rezistencë 500 ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8697432096477-231
Shampon për rritje të shpejtë të flokëve, për flokë të dëmtuar.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhoni në shkumë;Shpërlajeni tërësisht...
2.50€
Restorex Shampon për Flokë me Yndyrë 500ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8697432096460-230
Shampo për flokë të yndyrshëm me Fitosterol, Ekstrakt Ivy dhe Niacinamide.Mbron, forcon dhe ushqen flokët.Pastron dhe i jep volum flokut.Niacinamidi ka një efekt balancues të sebumit në lëkurën e kokës.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhoni në shkumë;Shpërlajeni tërësisht...
2.50€
Restorex Shampon Dry & Damaged 500ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8697432096453-229
Shampo flokësh për rritje të shëndetshme të flokëve me Fitosterol dhe Ekstrakt Ivy.Mbron, forcon dhe ushqen flokët.I zbut flokët dhe i bën të duken më të fortë dhe më të shëndetshëm.I përshtatshëm për flokë të thatë dhe të dëmtuar.Nuk përmban paraben.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhon..
2.50€
Prej 1 deri 12 nga 14 (2 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.