Shporta

Bioblas

Bioblas Kollagjen&Keratin Kondicioner 250ml
-6 %
Brand: Bioblas Kodi: 8680512630456-294
Për flokë të hollëKondicioner me Kollagjen dhe KeratinKondicioner flokësh Bioblas Collagen+Keratin efektiv kundër rënies së flokëve. Ofron krehje të lehtë të flokëve.Nuk i rëndon flokët dhe i jep shkëlqim shtesë.Testuar dermatologjikishtAPLIKIMIAplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht..
3.30€ 3.50€
Bioblas Shampon Kollagjen&Keratin 360ml Bioblas Shampon Kollagjen&Keratin 360ml
Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8680512628484-239-2026
Për flokë te hollëBioblas Shampon Kollagjen&KeratinTrash flokët shumë të hollë dhe të çaluar. Ofron vëllim dhe plotësi shtesë. Kolagjeni dhe keratina janë dy substanca aktive shumë të veçanta për të trashë dhe ushqyer flokët shumë të hollë. Rritin rezistencën e flokëve dhe sigurojnë një pamje me..
3.00€
Brand: Bioblas Kodi: 8680512628477-242
Për flokë të thatë dhe të dëmtuarShampon Bioblas Probiotc+PanthenolProbiotiku dhe Panthenoli forcojnë barrierën mbrojtëse të flokëve dhe skalpit, duke mbrojtur, hidratuar dhe riparuar florën e tyre natyrale. Ristrukturon flokët. Nuk përmban PARABEN, PHALATE, SLES dhe SULFATE.Është testuar dermatolog..
3.50€
Prej 25 deri 27 nga 27 (3 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.