Shporta

Seti Restorex Speed&Strong

Restorex Kondicioner i lëngshëm i flokëve Speed&Strong 200ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 1651321643513-184
I bën flokët më të lehtë për t'u krehur dhe u jep atyre një pamje me shkëlqim.SI DUHET TË PËRDORË PRODUKTIN?Shkundni mirë shishen përpara përdorimit. Thajini flokët me një peshqir pas larjes. Aplikoni kondicionerin e lëngshëm të flokëve RESTOREX në të gjithë flokët tuaj. Mos e shpërlani. I përshtats..
3.50€
Restorex Kondicioner Speed & Long Hair Care 250ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 6512316541651-2039
Riparon dhe zbut flokun duke rregulluar balancën e lagështisë së tyre.SI DUHET TË PËRDORË PRODUKTIN?Lani me shampo dhe më pas mbulojeni tërësisht flokët me maskë për trajtimin e flokëve Restorex. Lëreni për dy minuta përpara se ta shpërlani. Mund të përdoret 2 ose 3 herë në javë.REKOMANDOHET PËRDORI..
3.50€
Restorex Repairing Oil Care për rritje të shëndetshme të flokëve 100ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512607663-2037
Siguron mbrojtje kundër dëmtimeve që mund të shkaktohen nga proceset e nxehtësisë. Hidraton dhe zbut flokët duke i dhënë një pamje më të fortë dhe më të shëndetshme.SI DUHET TË PËRDORË PRODUKTIN?Shtrydhni 1-2 pika vaj për kujdesin e flokëve Restorex në pëllëmbën tuaj dhe aplikojeni në të gjithë flok..
4.00€
Restorex Shampon për Flokë me Yndyrë 500ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8697432096460-230
Shampo për flokë të yndyrshëm me Fitosterol, Ekstrakt Ivy dhe Niacinamide.Mbron, forcon dhe ushqen flokët.Pastron dhe i jep volum flokut.Niacinamidi ka një efekt balancues të sebumit në lëkurën e kokës.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhoni në shkumë;Shpërlajeni tërësisht...
2.50€
Restorex Shampon Dry & Damaged 500ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8697432096453-229
Shampo flokësh për rritje të shëndetshme të flokëve me Fitosterol dhe Ekstrakt Ivy.Mbron, forcon dhe ushqen flokët.I zbut flokët dhe i bën të duken më të fortë dhe më të shëndetshëm.I përshtatshëm për flokë të thatë dhe të dëmtuar.Nuk përmban paraben.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhon..
2.50€
Brand: Restorex Kodi: 8697432096491-228
Shampo kundër zbokthit për rritje të shëndetshme të flokëve.Shampo mbron, forcon dhe ushqen flokët.Përmban fitosterol dhe ekstrakt dredhkë.Parandalon formimin e zbokthit dhe ndihmon në eliminimin e zbokthit.Nuk përmban paraben. Pa ftalate.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhoni në shkumë;..
2.50€
Brand: Restorex Kodi: 8697432096446-226
Shampo për rritje të shëndetshme të flokëve për flokë normalë.Shampo mbron, forcon dhe ushqen flokët.Përmban fitosterol dhe ekstrakt dredhkë.I jep flokëve shkëlqim natyral dhe i jep shkëlqim shtesë.Nuk përmban paraben.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhoni në shkumë;Shpërlajeni tërësisht..
2.50€
Prej 1 deri 7 nga 7 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.