Shporta

Për rritje të shpejt

Restorex Kondicioner i lëngshëm i flokëve Speed&Strong 200ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 1651321643513-184
I bën flokët më të lehtë për t'u krehur dhe u jep atyre një pamje me shkëlqim.SI DUHET TË PËRDORË PRODUKTIN?Shkundni mirë shishen përpara përdorimit. Thajini flokët me një peshqir pas larjes. Aplikoni kondicionerin e lëngshëm të flokëve RESTOREX në të gjithë flokët tuaj. Mos e shpërlani. I përshtats..
3.50€
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.