Shporta

Bioxsine Whitening

Xhel për Larjen e Fytyrës Bioxsine Pure&White 200ml
Risi 2-3 Ditë
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512626022-2038
BIOXSINE PURE & WHITE Face Wash me xhelin e tij pa sapun ndihmon në heqjen e make-up-it dhe papastërtive. Me një formulim të përshtatshëm për zonën e ndjeshme të fytyrës, siguron lëkurë rrezatuese dhe të pastër në mënyrë të sigurt.Xhel për larjen e fytyrës Bioxsine Pure&White, parandalon njo..
4.90€
Locion Zbardhues i Trupit Bioxsine Pure&White 200ml Locion Zbardhues i Trupit Bioxsine Pure&White 200ml
Risi -11 %
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512625995-2022
Locion zbardhues i trupit Bioxsine Pure&White, parandalon njollat e errëta dhe ndihmon në hidratimin e lëkurës.Kompleksi bimor i patentuar kundër njollave: Ndihmon për t'i dhënë lëkurës një ton uniform dhe parandalon pabarazinë në lëkurën e prirur ndaj njollave.Alfa-Arbutin parandalon prodhimin ..
4.00€ 4.50€
Prej 1 deri 2 nga 2 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.