Shporta

Për rregullimin e sebumit

Xhel për Larjen e Fytyrës Bioxsine Acnium Sebum 500ml
Risi
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512629931-2031
Xhel korrigjues për pastrimin e lëkurës së yndyrshme dhe të kombinuar.Xhel për larjen e fytyrës Bioxsine Acnium Sebum, xhel korrigjues për pastrimin e lëkurës së yndyrshme dhe të prirur.Kompleksi bimor i patentuar Acnium (vaj i pemës së çajit, kurkumin, ekstrakt Brassica, ekstrakt i eyewort), ekstra..
8.00€
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.